Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• Faronse9l

Anfänger

Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Gästebuch

19

Montag, 25. September 2017, 13:18

Von farnazi88

با وبیمه چکار میشه کرد ؟

وبیمهیک سامانه آنلاین است که شما براحتی میتوانید با توجه به نوع موضوع بیمه نامه آنلاین درخواستی ، به روی هر یک از لینک های بالا کلیک کرده و با درج مشخصات بیمه نامه آنلاین خود در این سامانه آنلاین بیمه ای از کلیه شرکت های بیمه گر فعال در سراسر کشور بصورت آنلاین استعلام و پس از بررسی تمام شرایط مد نظر خود از قبیل هزینه صدور بیمه آنلاین ، میزان بهره مندی از تخفیف صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از نحوه پرداخت نقدی و یا اقساطی بیمه نامه آنلاین ، میزان رضایت کاربران وبیمه از صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از شرایط و بهره مندی طرح های ویژه صدور آنلاین بیمه نامه و ... شرکت بیمه گر خود را انتخاب و بیمه نامه خود را بصورت آنلاین صادر فرمایید ، شما میتوانید در همان مراحل ثبتبیمه نامه آنلاین خود نسبت به مشخص کردن محل و زمان تحویل بیمه نامه اقدام و در زمان تعیین شده خود ، بیمه نامه آنلاین صادر شده را در هر کجای کشور عزیزمان ایران دریافت نمایید . استعلام و صدور بیمه آنلاین خدمتی است که وبیمه در راستای تحقق اهداف خود برای شما فراهم آورده است . امید است از خدمات صدور بیمه آنلاین به راحتی استفاده نمایید .

18

Montag, 18. September 2017, 09:09

Von farnazi88

هنرهای خودکار یکی از رسانه های بر خط می باشد که در راستایآموزش خوشنویسی با خودکار قدم در راه هنر گذاشته است.
در این سایت آموزشی با ارائه نمونه خط استاد و هنرجوها، فیلم ها و سرمشق های دروس، جزوه، کلاس مجازی و هم چنین امکان خرید لوازم خوشنویسی با خودکار و قلم نی، برای کسانی که به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، آماده ی ارائه خدمات به هنرجویان است.
سایت خوشنویسی هنرهای خودکار به صورت تخصصی بر روی هنر خوشنویسی با خودکار تمرکز دارد و آموزش های مجازی خود را در اختیار هنرجویان قرار می دهد.
هنرهای خودکار در 2 بخش اصلی عرضه کالا و خدمات به صورت اینترنتی فعالیت می کند. بخش خرید کالا که لوازم خوشنویسی می باشد و بخش ارائه خدمات شامل فیلم ها و سرمشق های دروس خوشنویسی با خودکار، جزوه خوشنوسی و خوش خطی با خودکار و ثبت نام کلاس مجازی می باشد که پس پرداخت وجه در قسمت سفارش، مشاهده جزئیات، می توانید فایل خریداری را دانلود کنید.
سایت خوشنویسی هنرهای خودکار شامل بخش های مختلفی است که به شرح آن ها می پردازیم:
اولین بخش سایت به کلاس از راه دور (مجازی) معروف است که با پرداخت هزینه کلاس مجازی، همه ی موارد از جمله سرمشق ها، فیلم ها و جزوه ی دوره برای شما در تلگرام فرستاده می شود و درس به درس با شما همراه می شویم و ایراد های شما در هر درس گرفته می شود.
دومین بخش شامل دانلود فیلم ها، سرمشق ها و جزوه است که شما هنرجویان عزیز می توانید در این بخش درس ها را به هزینه ای کم دانلود کنید و با استفاده از سرمشق هر درس و خرید جزوه آموزشی دوره مقدماتی، به راحتی تمرین کنید و خوش خط شوید. با این تفاوت که در این بخش ایرادهای شما گرفته نمی شود و تفاوت آن با کلاس مجازی همین است.
در بخش سوم می توانیدنمونه خطوط استاد و هنرجویان را مشاهده کنید.
و بخش چهارم برای عزیزانی طراحی شده است که بخواهند لوازم خوشنویسی با خودکار و قلم نی، کتاب و تمام مواردی که از آن به عنوان لوازم آموزشی استفاده می شوند، خریداری کنند. پس از ثبت سفارش خود می توانید آن را تحویل بگیرید.
ضمنا برای کلاس های حضوری در تهران و شهرستان ها (در حال حاضر شهرهای یزدو کازرون) می توانید توضیحات را در بخش مخصوص مطالعه فرمایید و برای اطلاعات بیشتر با شماره 09022220018 تماس حاصل فرمایید.
امیدواریم این سایت بتواند با نظرات و پیشنهاد شما روز به روز خدمات بهتری ارائه دهد و آموزش خود را تکمیل و جامع تر کند.

17

Sonntag, 17. September 2017, 12:24

Von armannet

تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ

Zitat von »"farnazi88"«

خدمات شركترایان پشتیبان در حوزه شبکه عبارتند از
۱٫ طراحی وراه اندازی شبکه های کامپیوتری ( LAN , MAN , WAN)
۲٫ طراحی و راه اندازی ارتباطات بين شبکه ای راه دور (Wireless)
۳٫ قرارداد پشتیبانی شبکه ، قرارداد پشتیبانی کامپیوتر
۴٫ خدمات شبکه ، راه اندازی شبکه ، نگهداری شبکه
۵٫ عیب یابی و بهینه سازی سرعت شبکه فعلی
۶٫ نگهداري و پشتيباني تجهيزات پسیو شبکه شامل کابل ، داکت و …
۷٫ نگهداري ٬ پشتيباني و پیکربندی حرفه ای تجهيزات اکتیو شبکه مانند سوئيچ ٬ روتر و …

۸٫ راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز
۹٫ نگهداري و پشتيباني اتاق سرور شامل رک ، سرور ، UPS و …
۱۰٫ نگهداری و پشتیبانی سیستمهای صوتی و تصویری تحت شبکه
۱۱٫ نگهداری کامپیوتر و نگهداری شبکه
۱۲٫ ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه
۱۳٫ ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
۱۴٫ طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)
۱۵٫ طراحی و اجرای پروژه های مدیریت و مانیتورینگ شبكه تحت وب،روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه( Monitoring)

[img]http://saadatabad-computer-services.com/wp-content/uploads/2017/06/Network Support_kooshanetwork.com_-1-300x237.png[/img]
۱۶٫ پشتیبان گیزی دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
۱۷٫ پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)
۱۸٫ ارائه سرویس های Active Directory ،DNS ،IIS ،DHCP ٬ ٬ FTP ٬ WSUS ٬ Routing ،SQL
۱۹٫ پیاده سازی Virtualization جهت بیشترین استفاده از منابع سخت افزاری شبکه و عدم هزینه های بیهوده
۲۰٫ استاندارد سازی شبکه و اتاق سرور (Datacenter)
۲۱٫ قرارداد رسمی موردی یا قرار دادن نیروی مقیم در صورت نیاز در سازمان ها
۲۲٫ تعمیر کامپیوتر
۲۳٫ تعمیر شبکه
۲۴٫http://saadatabad-computer-services.com/…7/ تعمیر لپ تاپ

16

Mittwoch, 13. September 2017, 11:54

Von omid88

در تابستان از چه مکان هایی در لبنان دیدن کنید و چه کارهایی انجام دهید.

بیش از 4 میلیون توریست انتظار دیدن لبنان در تابستان را می کشند.ما اکنون لیستی از جاذبه هایی که در لبنان باید از آنها دیدن کنید تهیه کرده ایم.برخی از شما قبلا به مکان های مختلف لبنان رفته اید،اما شرط می بندم جاهایی به شما معرفی کنم که حتی نمی دانید چنین مکانی وجود دارد.
بدون دردسر و حرف بیشتر می خواهم 25 مکان شگفت انگیز که باید حتما در تابستان لبنان ببینید را معرفی کنم.

آبشار باتارا جرج
در تابستان سرعت جریان آب آبشار خیلی زیاد نیست اما بازهم ارزش دیدن دارد .مطمئن باشید که چشم هایتان دارند درست می بینند؛مکانی بسیار زیبا که می توانید ماشین خود را پارک کنید و در غار قدم بزنید.اما باید هنگام رد شدن از پل طبیعیِ ، آن مراقب باشید.

Rikky’z - فارایا
من و گروهی از دوستانم وقتی داشتیم از شهر فارایا عبور می کردیم با این محل بطور اتفاقی برخورد کردیم؛بهترین کاری که من همیشه تکرارش می کنم رفتن به آنجاست.مسولان Rikky’z روزانه مقدار زیادی غذا و عصرانه تهیه می کنند و جایی را آماده کرده اند که می توانید تا آخر عمر با غذا و نوشیدنی های آنجا زندگی کنید.مسولان انسان هایی با محبت و مهربان هستند و هرکاری می کنند تا آنجا را مثل خانه ی خود بدانید و احساس راحتی کنید.پس حتما آن را باید به لیست مکان های مورد نظرتان اضافه کنید.

سیده لبنان (our lady of Leabnon ) - حریصا
اگر نگاهی به نقشه ی شهر جونیه بندازید متوجه می شوید که سیده لبنان در این شهر توریستی لبنان واقع شده.هرساله هزاران نفر با پیشینه و مذهب مختلف به حریصا سفر می کنند.

صخره الروشه
یکی دیگر از مکان های برجسته و دیدنی لبنان صخره الروشه است که آنجا می توانید به داخل آب بروید و در اطراف صخره چرخی بزنید.

سروهای لبنان
لبنان به خاطر سرو های بلندش بسیار معروف است. و به همین دلیل روی پرچم لبنان هم تصویر سرو است. ( در این مطلب بخوانید : هفت مکان دیدنی در باتومی)

آبشار چووان (نهر ابراهیم)
بعد از 2 ساعت که در جاده بودیم و تصادف سنگینی هم کردیم،بالاخره به آبشار چووان که در انتهای نهر ابراهیم بود رسیدیم.

نهر ابراهیم
نهر ابراهیم چندین کیلومتر طول دارد و بسیار جالب است.من پیشنهاد می کنم که سوار ماشین شوید و طول رودخانه را بگردید و از دیدن مناظر آن منطقه لذت ببرید.

غار جیتا - جیتا
چند سال پیش این غار به وارد شدن در لیست جاذبه های دنیا نزدیک شده بود.این غار بسیار زیبا و مهیج از سنگ آهک پوشیده شده و متعلق به صدها سال پیش می باشد .با پرداخت فقط چند دلار می توانید به سراسر رودخانه های طبیعی سفر کنید و عکس های بسیاری بگیرید. ( در این مطلب بخوانید : مکان های دیدنی در آنکارا )

سیده نوریه our lady of Nourieh
صومعه ی سیده نوریه تاریخ و پیشینه ی جالبی دارد.به بالای تپه بروید و از دیدن مناظر chekka و tripolo لذت ببرید.

جیبل
شاید بیبلوس را با ساختمان های کهن و قدمت هزار ساله اش بتوان قدیمی ترین شهر جهان نامید.این شهر بازارچه ای قدیمی دارد و پر از رستوران ها و کافی شاپ هایی است که ساعت ها شما را سرگرم می کنند.وقتی که از خیابان های قدیمی آن عبور میکنید مطمئن باشید که وارد مغازه ی سنگ فرش های باستانی نشده اید.

دریاچه ی قرعون (جنوب دره ی بقاع)
هیچ وقت فرصت رفتن به این دریاچه برای من پیش نیامده.در تابستان با گروهی از دوستانتان با کمی آب و غذا و مخصوصا پنیر به دریاچه ی قرعون بروید و از خنکی آن لذت ببرید.

معبد ژوپیتر (بعلبک ، دره ی بقاع)
چند سال قبل وقتی جوان بودم خرابه های بعلبک را دیده اما به دلیل اوضاع نا آرام این شهر دیگر فرصت آن پیدا نشد که دوباره از آن دیدن کنم.اگر خدا بخواهد،اوضاع لبنان کمی آرام شود حتما باید از بناها و معابد این شهر دیدن کنید.

شهر بیروت
جایی ست که افراد سرشناس و ثروتمند در کنار فقرا در خیابان ها دیده می شوند.شهر بیروت پر از مغازه ها و خرده فروشی هایی با برند های معتبر و هتل ها و رستوران های بسیار شیک و مجلل است.

دره ی بکاء
این دره را هم مثل نهر ابراهیم می توانید در یک یا دو روز کامل بازدید کنید.هرجای این منطقه رازی دارد اما شگفت انگیز است و به گونه ای محافظت می شود و ایمن است که مطمئنا بیشتر از زمانی که برنامه ریزی کردید در آنجا می مانید.

قلعه ی مسیلحه (جنوب لبنان )
اگر به جنوب لبنان رفته اید حتما با این قلعه آشنایی دارید و در بین راهتان از جونیه یا بیروت, حداقل دوبار در روز از آن عبور کرده اید.این قلعه نگهبان دارد که اگر به او 2 دلار بدهید اجازه می دهید به راحتی در قلعه پرسه بزنید.

کفریا (غرب دره ی بقاع)
این قلعه به تاکستان و انگورش مشهور است.و اگر می خواهید همراه دوستانتان غذایی به یاد ماندنی صرف کنید به کفریا بروید.

آبشار آفقا
این آبشار اولین جایی بود که من در جولای به آنجا رفتم.من قبلا وقتی از سیدنی بر میگشتم عکس های مسافرانی را در اینستاگرام دیده بودم که در این آبشار شنا می کردند ؛ دیگر آرام نگرفتم تا خودم هم به آنجا رفتم.

گردشگاه تانایل
من دیدن از این گردشگاه بسیار رمانتیک را در برنامه ی سفرم قرار داده ام.من به شخصه عاشق چنین جاهایی هستم که بتوان بین درختان سرسبز قدم زد و به هیچ چیز دیگر فکر نکرد.

قلعه ی آبی صیدون
یکی از برجسته ترین مکان های باستانی در شهر بندری صیدون ، قلعه ی صیدون متعلق به حدود 4000سال میش از میلاد است.

رستوران Al-khiam جنوب لبنان
یکی دیگر از جاهایی است که به دلیل آشفتگی منطقه نرفته ام،اما وقتی درمورد غذاهای بی نظیر آنجا چیزهایی شنیدم ,قصد دارم که حتما امسال بروم.

صومعه ی سنت آنتونیقزحیا شمال لبنان
این منطقه سرشار از صلح و آرامش است.در صومعه ی مقدس راهبانی زندگی می کنند که می خواهند کشیش شوند.

آبشار Yah chouch
بله درست است, یک آبشار دیگر که من می خواهم آن را به عنوان حماسه ی لبنان معرفی کنم.این آبشار خودتش به تنهایی بسیار باارزش است.

آبشار Kfar Hilda
قول می دهم که آخرین آبشار باشد که معرفی میکنم.باز هم من توصیه می کنم که اگر میخواهید با دوستانتان به جایی خنک و دلچسب بروید ،کباب بخورید ،بگویید و بخندید و اوقات خوشی داشته باشید حتما به این مکان بروید.

محدوده ی کوهستانی Laqlouq
در زمستان کوه های جذاب و دیدنی loqlouq پوشیده از برف هستند اما در تابستان آفتاب مدیترانه ای همه ی برف ها را ذوب می کند و می توانید کوه ها را ببینید که چقدر زیبا و جذاب هستند.

پله های - Mar mikheal بیروت
آخرین اما باز هم مکانی زیبا و جالب ، پله های معروف خیابان Mar mikheal در بیروت است.این نوع پله ها در همه ی دنیا دیده می شود که حسن ختام محسوب می شود.لبنان هم هرچیزی که در کشورهای دیگر وجود دارد را دارا می باشد؛از تفریحات شبانه(سینما و تئاتر) گرفته تا سازه های تاریخی ، هتل ها، رستوران ها، ماشین ها، مردم و غذاها . پس اگر برای سفر بعدی خود برنامه ریزی می کنید،لبنان باید اولین انتخاب شما باشد

منبع

15

Donnerstag, 31. August 2017, 09:22

Von farnazi88

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوشبا سالها تجربه در زمینه تعمیر ساید بای ساید، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر مایکروفر (ماکروفر – ماکرویو)، تعمیر جاروبرقی تلاش نمود. خدمات استاندارد و دقیقی را به مشترکین و هموطنانی که به هر شکلی با خرابی لوازم خانگی بوش مواجه شده و نیاز به تعمیر دارند، ارائه نموده و همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی جهت آموزش دستگاه-های بوش یا نحوه تعمیرات لباسشویی بوش، تعمیرات ظرفشویی بوش، تعمیرات یخچال فریزر بوش، تعمیرات ساید با ساید بوش و تعمیرات جاروبرقی بوش از هر گونه کمکی کوتاهی نخواهد کرد و تلاش می-کند رضایت مشتریان نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی لوازم خانگی بوش را جلب نموده و در این راستا پرسنل های مجرب و با تجربه جهت جوابگویی تلفنی به صورت شبانه روزی آماده جوابگویی و راهنمایی تلفنی مشتریان محترم نمایندگی تعمیرات بوش می باشد.درضمن خدمات دهی در تعمیرگاه مجاز بوش و خدمات پس از فروش بوش و نمایندگی تعمیرات بوش بدون تعطیلی و 24 ساعته بوده و این مرکز آماده سرویس دهی در کلیه نقاط شهر تهران به صورت شبانه روزی بوده و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات انجام خواهد شد.جهت تعمیرات دستگاه های بوش در نمایندگی تعمیرات بوش کلیه قطعات اصلی و دارای ضمانت می باشد.نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مرکزی بوش
نحوۀ ارائه خدمات در نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مرکزی بوششما می توانید جهت ارتباط با نمایندگی تعمیرات بوش با یکی از تلفن های مندرج در این صفحه و یا تکمیل فرم ثبت خرابی با مرکز تعمیرات بوش ارتباط برقرار نموده و کلیه اوپراتورها این مرکز آماده پاسخگویی و در صورت نیاز اعزام کارشناسان به محل شما می باشند و البته کارشناسان نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش جهت تعمیر لوازم خانگی در اسرع وقت به محل شما مراجعه نموده و پس از عیب یابی دقیق دستگاه در طی گزارش کامل مشترکین نمایندگی تعمیرات بوش را در جریان نوع خرابی – علت خراب شدن دستگاه و چگونگی تعمیرات دستگاه و در صورت نیاز به تعویض قطعه، نوع قطعه مصرفی و حدود هزینه (طبق لیست تعرفه) و حدود زمان تعمیر قرار داده و با توجه به صلاح دید مشترکین تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی بوش، تعمیر دستگاه انجام خواهد شد. پس از تعمیرات ماشین لباسشویی – تعمیرات ماشین ظرفشویی – تعمیرات یخچال فریزر – تعمیرات ساید بای ساید و یا تعمیرات جاروبرقی، دستگاه به طور کامل جهت رؤیت مشتریان محترم خدمات پس از فروش تست و راه اندازی و کنترل شده تا از صحت تعمیر دستگاه اطمینان حاصل شود البته پس از انجام تعمیرات توسط پرسنل CRM نمایندگی تعمیرات بوش، تعمیرگاه مرکزی بوش جهت حسن انجام کار – رفتار مناسب تکنسین و مراجعه به موقع و جلب رضایت مشترکین به صورت تلفنی نظرسنجی Happy Call خواهد شد.
نمایندگی تعمیرات بوش در تهراناین شرکت، دارا بودن پرسنل مجرب و دوره دیده و کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و نیز شعب متعدد در زمینه خدمات پس از فروش محصولات بوش و همچنین تعمیرات لوازم خانگی به عنوان تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات بوش (BOSCH) مفتخر است به طور شبانه روزی در راستای تعمیر لباسشوئی بوش نمایندگی مجاز مرکزی بوش و تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر بوش، تعمیر لوازم خانگی بوش و خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش، ارائه دهنده بهترین سرویس با کیفیت مطلوب در کمترین زمان بوده است و با ارائه گارانتی 6 ماهانه، به طور شبانه روزی به صورت 24 – 7 یعنی هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی نیازهای مشترکین عزیزمان باشد.توضیح اینکه: اگر مدت ضمانت دستگاه شما به پایان نرسیده حتماً با شماره های مندرج بر روی کارت گارانتی خود تماس حاصل فرمائید، در غیر اینصورت نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مرکزی تعمیرات لوازم خانگی بوش به عنوان نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات بوش در تهران، همچنین تعمیرگاه مجاز بوش در کمتر از 2 ساعت تعمیرات دستگاه شما را به پایان خواهد رساند.منبع

14

Samstag, 26. August 2017, 08:25

Von farnazi88

چهار راه مهم برای کاهش هزینه های یک سفر هوایی

[img]https://content.skyscnr.com/e3b562b42f9c6cdbae1105b1672b1461/plane680522336249.jpg?resize=800px:99999px&quality=75[/img]

- به طور یکسان در مسافرت های فصلی و گاه بی گاه، سخت ترین بخش سفر را می توان یافتن بلیط، با قیمت مناسب دانست.
- به همین دلیل درست هزینه کردن پول و کم کردن هزینه ی خطوط هوایی به اندکی صبر و اما و اگر های زیادی بستگی دارد.
- پایین آوردن هزینه ی بلیط امری امکان پذیر است.
- موارد متعددی وجود دارند که می توان با کمک آنها بلیط های ارزان قیمت تری را پیدا کرد. در این پستدیجی چارتر راه های صرفه جویی در هزینه های پرواز را به شما آموزش می دهد.

تغییر زمان سفر
اگر قصد کمتر هزینه کردن را دارید، خود را درگیر زمان های خاص پروازی نکنید. برای مثال سفر بین تهران و مشهد، شاید یک خط هوایی برای ارائه داشته باشد اما در یک روز خاص تعداد پرواز های آن به هفت یا هشت پرواز برسد. اگر میخواید صبح پرواز کنید درباره ی پروازهای دیگر همان بازه ی زمانی نیز تحقیق کنید. یک تغییر یک ساعته در پرواز – چه برای رفت و چه برای بازگشت – می تواند به مقدار قابل توجهی هزینه های شما را کاهش دهد. ( این مطلب را مطالعه کنید: مقاصد جذاب خنک در سفرهای بین المللی: کجا بروید تا از گرما در امان باشید )

تغییر روز سفر
حتی در مواردی که قصد سفر در یک روز بخصوص و یا با یک خط هوایی خاص را دارید باز هم پرواز های دیگر را چک کنید. اگر سفر خود را یکی- دو روزی جا به جا کنید می توایند هزینه های پرواز خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید. شاید پرواز های روز چهارشنبه از پرواز روز پنج شنبه ارزان تر باشد و یا حتی پرواز روز شنبه از پرواز روز جمعه.

تغییر مسیر سفر
قطعا همه ی ما دوست داریم در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسیم و کوتاه ترین مسیر ممکن را انتخاب کنیم. هیچکس مایل به عوض کردن هواپیما در طول سفر خودش نیست. اما همین کار چقدر میتواند از هزینه های شما کاهش دهد؟ خطوط هوایی معمولا پرواز هایی ارتباطی را دارند که از پرواز های بدون توقف ارزان ترند. شاید زمان سفر شما دو برابر شود اما ارزش آن چند صد هزار تومانی که صرفه جویی می شود را دارد. متاسفانه سایت های هوایی به گونه ای عمل می کنند که همیشه کوتاه ترین زمان و مستقیم ترین مسیر را به شما پیشنهاد کنند. اگر سایت های مورد استفاده ی شما گزینه ی جستجو بر اساس کرایه را داشتند حتما از موارد آن استفاده کنید. (این مطلب را مطالعه کنید : چگونه از نشستن کنار کودکان در طول پرواز خودداری کنیم ؟ )

تغییر خطوط هوایی که معمولا با آن سفر می کنید
وقتی بحث بر سر کاهش هزینه ها مطرح میشود رقابت جذابی بین خطوط هوایی مختلف درمی گیرد. خیلی از مسیر های هوایی ،مسیر های رقابتی هستند که میتوانند یک شرکت هوایی حتی با سابقه در زمینه هوانوردی را مجبور کنند هزینه ها را پایین بیاورد. در رقابت های شرکت های هوایی این اتفاق به دفعات افتاده است. بیشتر این فروش ها در لحظه و به صورت موقت انجام می شوند. اگر شما با یک شرکت هوایی خاص کار می کنید حتما هشدار قیمت ها را روشن کنید تا همیشه از قیمت های روز آگاه باشید اما هیچ وقت خود را به یک شرکت هوایی محدود نکنید.
منبع

13

Mittwoch, 23. August 2017, 12:12

Von farnazi88

دانلود سریال قهوه تلخ با کیفیت عالی
http://ir-dl.com/wp-content/uploads/2017…-ir-dl.com_.jpg
.:: دانلود سریال قهوه تلخ/ پخش از شبکه نمایش خانگی ::.
قهوه تلخ مجموعه ویدئویی طنزی به کارگردانی مهران مدیری و فیلمنامه‌نویسی امیر مهدی ژوله و خشایار الوند است که بصورت هفتگی از ۲۳ شهریور ۱۳۸۹ در بسته‌بندی‌های سه قسمتی در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شد. این سریال ۳۵ بازیگر اصلی دارد که از آن‌ها می‌توان به مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، سحر جعفری جوزانی، سحر زکریا و رضا فیض نوروزی اشاره نمود. مهران مدیری که پیش از این سریال‌های موفقی چون پاورچین، نقطه چین، شب‌های برره، باغ مظفر و مرد هزار چهره را در کارنامهٔ خود داشته، در این کمدی تاریخی (به گفته خود) بهترین کارش را به نمایش گذاشته‌است.

خلاصه داستان سریال قهوه تلخ:
ما جرا از آن جای شروع شد که نیما زند کریمی معلم تاریخ در پی پیدا کردن چند صفحه حذف شده از تاریخ است. او یک قهوه می‌خورد و به یک تاریخ دیگر می‌رود و در آنجا با مردم ان زمان زندگی می‌کند و در آنجا با مادر بزرگ رؤیا خانم که در زمان خودش عاشقش بود ازدواج می‌کند و در تمام مدت برای عوض کردن تاریخ و جلوگیری از حمله محمدخان قاجار تلاش می‌کرد.
بازیگران سریال قهوه تلخ:
مهران مدیری – سیامک انصاری – محمدرضا هدایتی – رضا فیض نوروزی – غلامرضا نیکخواه – برزو ارجمند – الیکا عبدالرزاقی – سحر جعفری جوزانی – هادی کاظمی – آرام جعفری – بیژن بنفشه خواه – ساعد هدایتی – سعید پیردوست – رامین پور ایمان – سحر زکریا – جواد عزتی – نادر سلیمانی – فلامک جنیدی – ماندانا سوری – عارف لرستانی – مریم بخشی – شایان احدی فر – شادی احدی فر – فاطمه هاشمی – علی لک پوریان – شقایق رحیمی راد – حمید کاشانی
اطلاعات سریال ایرانی قهوه تلخ :
ژانر : کمدی و تاریخی
کیفیت تصویر : HD – 720P
فرمت تصویر : MKV
سال انتشار : 23 شهریور سال 1389
زمان هر قسمت: حدود 40 دقیقه
تعداد قسمت ها: 102
کارگردان : مهران مدیری
نویسندگان: امیرمهدی ژوله – خشایار الوند
تهیه کننده : آقایان مجید و حمید آقا گلیان
شبکه پخش کننده : پخش شبکه خانگی
انکودر: ایرانیان دانلود

12

Dienstag, 22. August 2017, 11:37

Von franazi88

Always with a leading idea
ALWAYS AN IDEA AHEAD
The construction of the BEHNCKE company in Germany
BEHNCKE has been operating in Germany since 1946, relying on high technology, and since 1970 has added some other products in the pool area to its portfolio of products.
BEHNCKE is a third-generation business that uses the latest technologies to make world-class products and is constantly developing.
BEHNCKE Filters provide a clear, low quality, low maintenance charge
BEHNCKE pool filter features
  • High quality tanks made of polystyrene reinforced fiberglass with internal sealing
  • The BEHNKE filter is equipped with a pressure gauge equipped with a standard manually operated manual valve .
  • It has a transparent acrylic cover .
  • The nozzles of this filter are cross-linked.
  • The maximum working pressure of the filter 2. 5 times and operating temperature 40C are.
  • This filter has a 6-way valve and is available on request from the BESGO automatic valve.
  • This filter has an opening valve at the top of the filter with a diameter of 220 mm.

Click here for more information

11

Donnerstag, 17. August 2017, 13:42

Von shadi

گوشی موبایل شیائومی ردمی نوت4 ایکس( redmi note 4x )

اولین گوشی شیائومی در سال ۲۰۱۷ Redmi Note 4X است. با این که این دستگاه ویژگی خاصی برای به رخ کشیدن ندارد، میلیونها خریدار را در لحظه اول به خود مجذوب کرده است. دلیل این موضوع تحت ترکیبی از ویژگی ظاهری، سخت افزار، نرم افزار و قیمت گذاری پنهان شده است. این امر یک روند تکراری در محصولات شیائومی است. این کمپانی با استفاده از این سیاست رشد بسیار چشمگیری داشته است. گوشی Xiaomi Mi 5 یکی از بهترین نمونه ها در این راستاست. هر زمان که می شنویم این شرکت محصول ردمی دیگری عرضه کرده است به طور پیش فرض انتظار داریم محصول جدید نیز قیمتی مقرون به صرفه داشته باشد. Redmi Note 4X محصول جدیدی است که با تفاوتی اندک در ظاهر و ویژگیها نسبت به Redmi Note 4 به بازار عرضه شده است.
خصوصیات Redmi Note 4x:
  • Snapdragon 625 :CPU
  • Adreno 506 :GPU
  • صفحه نمایش: ۵٫۵ inches at 1920 x 1080 pixels
  • ۳GB LPDDR3 :RAM
  • حافظه داخلی: ۳۲GB
  • دوربین پشت: ۱۳MP
  • دوربین جلو: ۵MP
  • باتری: ۴۱۰۰mAh
  • نرم افزار: MIUI8
  • Dual-band 2.4GHz and 5GHz :WiFi
  • ابعاد: ۱۵۱mm x 76mm x 8.45mm
  • وزن: ۱۶۵ گرم
طراحی ظاهری Xiaomi Redmi Note 4X

ظاهر گوشی همانند نسخه پیشین، یک تلفن هوشمند درجه یک است. در بخش بالایی جلو گوشی یک دوربین و یک سنسور وجود دارد و بلندگو در بین آنها واقع شده است. بنابراین گوشی از ظاهر متقارنی برخوردار است.

قسمت پایینی سه دکمه لمسی به چشم می خورد. دکمه ها در فضای باریکی گنجانده شده اند و به اندازه صفحه نمایش لطمه ای وارد نمی کنند.

بدنه گوشی تماما فلزی نیست، بلکه بخش بالا و پایین آن از پلاستیک و بخش میانی از فلز ساخته شده است. این طرح از زمان گوشی های هوشمند نسل سوم رایج شده است.
در پشت گوشی یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی، یک فلاش dual-LED و یک اسکنر اثر انگشت وجود دارد.
لبه بالایی گوشی دارای روزنه میکروفون، روزنه ریموت کنترل IR و جک ۳/۵ میلیمتری صوتی می باشد.

ضخامت گوشی ۸٫۴۵ میلیمتر است که به لطف قوس پنل پشت بسیار باریکتر به نظر می رسد.

نرم افزار
گوشی ردمی نوت ۴X شیائومی دارای MIUI8.2 مبتنی بر آندروید ۶٫۰ است. این سیستم حدود ۶ سال سن دارد. اکنون بعد از چندین آپگرید اساسی این UI به یکی از کامل ترین سیستم های چین تبدیل شده است.

صفحه نمایش نگتیو
MIUI8 دارای صفحه نمایش نگتیو مشابه iOS است که به نام دستیار هوشمند دسکتاپ نام گذاری کرده است. کاربران می توانند هر برنامه ای را به آن اضافه کرده و اطلاعات را در زمان واقعی بر روی آن دریافت کنند.
اپلیکیشن های دوگانه
یکی از بهترین ویژگی های MIUI8 امکان داشتن برنامه های دوتایی است. هر برنامه می تواند دوبار نصب شده و هر یک از آنها به طور مستقل کار کند.
پرداخت از طریق اثر انگشت
همانطور که می دانیم، MIUI8 از پرداخت بوسیله اثر انگشت Alipay پشتیبانی می کند.برای تکمیل فرایند پرداخت تنها به زدن یک دکمه نیاز است.
دوربین ردمی نوت ۴x
دوربین اصلی این گوشی دارای لنز ۵ محوره ۱۳ مگاپیکسلی، دیافراگم f/2.0 و یک جفت فلش LED است. شماره مدل سنسور IMX258 است. می توان این مدل را در گوشی های هوشمندی مانند Xiaomi Redmi Pro و Meizu M3E مشاهده کرد.
این گوشی توانایی دارد فیلهمای ۱۰۸۰P ضبط کند. برنامه دوربین مانند سایر گوشی های ردمی شامل لیستی کامل از حالتهای مختلف است.
به لطف PDAF سرعت فوکوس کاملا قابل قبول است. اشباع رنگها در نور روز بالاست. در ادامه نمونه هایی از تصاویر دوربین را مشاهده می کنید.
همانطور که می بینید در شرایط کم نور، گوشی ردمی نوت ۴X شیائومی، روشنایی را کاهش می دهد. بنابراین تنها می توانید جزئیات اصلی را ببینید.

در مجموع با وجود برخی کاستی ها مانند OIS، عملکرد کلی دوربین خوب است. بنابراین می توان گفت این گوشی برای عکاسی غیر حرفه ای مناسب است.
کارایی گوشی Xiaomi Redmi Note 4X
این گوشی دارای پردازنده Snapdragon 625 است که به عنوان اولین تراشه هشت هسته ای بر اساس تکنولوژی فرآیند ۱۴nm در نظر گرفته می شود. ویژگی کلیدی این پردازنده کنترل قدرت بسیار عالی است. از دیگر ویژگی های معمول آن می توان به ۸ هسته ۲٫۰GHz، معماری A53، گرافیک Adreno 506، و پشتیبانی از شبکه LTE Cat7 اشاره کرد.
معیار AnTuTu 6.3.3
عملکرد کلی بین ۷۰٪ و ۱۰۰٪ پایدار است. بسته به شرایط هر یک از هشت هسته می تواند وظایف جداگانه ای پیاده سازی کند. فرکانس CPU در طول آزمون به ۱٫۶GHz رسید. مصرف بیش از حد بالا است.
امتیاز AnTuTu
در مقایسه با ردمی نوت ۴ شیائومی یک اختلاف بزرگ در امتیازات بنچمارک AnTuTu وجود دارد. اما احتمالا این اختلاف به تفاوت فن آوری بین Snapdragon 625 و MediaTek Helio X20 مرتبط است.

آزمون GeekBench 4
گوشی ردمی نوت ۴X دارای ۸۲۲ امتیاز در تک هسته ای و ۲۹۷۲ در آزمون چند هسته ای شد.
آزمون GFXBench 4 GPU
این گوشی برای بازی مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج قابل قبولی را نشان داد. برای بازی های بیش از حد سنگین این گوشی توصیه می شود.

تست عملکرد ذخیره سازی ۵ AndroBench
در این آزمون در مقایسه با گوشی های هوشمند Meizu X و Meizu M5 بهترین نتیایج را نشان داد.
تست عملکرد جامع PCMark
برای درک سطح عملکرد کلی گوشی، در کنار دستگاه های Xiaomi Mi MAX، ردمی نوت ۳ و Vivo X9 قرار گرفت. این گوشی تقریبا همان نتایج این مدلها را نشان داد.
۳DMArk
در آخر ردمی نوت ۴X از طریق King of Glory مورد آزمایش قرار گرفت. کل فرآیند بسیار روان بود. می توان نتیجه گرفت این گوشی برای بازی های کوچک ۳D مناسب است، اما احتمالا در هنگام اجرای بازی های سنگین با مشکل روبرو خواهید شد.
برایمشاهده مدل های بشتر کلیک کنید

10

Donnerstag, 17. August 2017, 13:24

Von naziiii

تاریخچه تری دی پنل
واژه تری دی به معنای سه بعدی میباشد و کاربردهای بسیاری را در زمینه های مختلف داراست اما یکی از مهمترین آنها در مصالح میباشد برای مثال تری دی پانل,تری دی وال و سایر عبارات و کلمات مشابه اما قصد داریم تا شما را با تک تک آنها اشنا سازیم و معنا و کاربرد واقعی هر کدام را علاوه بر توضیح به تصویر بکشیم.مقالات و مطالب متعددی در زمینه تری دی پانل و پنل در دنیای اینترنت وجود دارد اما به جرئت میتوان گفت که درصد بسیار بالایی از آنها جامع نیستند و به صورت کاملا صریح و واضح توصیف نشده اند. اما هدف ما این است تا شما را با تری دی پانل به صورت کاملا واضح و علمی آشنا سازیم.

تری دی پانل
تری دی پانل چندی است که روانه بازار شده است اما در اوایل ظهور آن اغلب افراد تریدی را در خرید آن داشتند زیرا آشنایی کاملی را با آن نداشتند و یا اینکه به قول معروف تری دی پنل جواب پس نداده بود و باید برخی به اصطلاح موش آزمایشگاهی میشدند و برای اولین بار از آن استفاده میکردند تا با ویژگی های آن آشنا میشدند. اما این مسائل و مشکلات پیرامون آن دور از ذهن نیست و طبیعی میباشد که هر کالایی که برای اولین بار روانه بازار میشود با استقبال کمی برخوردار شود. تری دی پانل نیز از این موضوع بی بهره نیست. تری دی پانل نیز برای سهولت در ساخت و ساز بوجود آمد و مناسب ساخت مجموعه های عظیم میباشد.ساختار تری دی پانل به گونه ای است که از هرگونه واکنش و خدشه های منفی جلوگیری میکند.
ویژگی های تری دی پانل
در قدیم الایام تفکر بر این بود کهمصالح ساختمان که به کار میگرفتند بسیار مناسب بود و هیچوقت محصولی مثل آجر نمیتواند مادر ساخت و ساز باشد اما این تفکر کاملا اشتباه است و خوشبختانه علم مهندسی عمران و زمین و خاک به قدری پیشرفت کرده است و به حدی اسناد و مدارک وجود دارد تا بتوان تمامی تفکرات دیرینه را نقض کرد.مصالح قدیمی ویژگی و یا خصوصیت بارزی را دارا نبودند اما با وجود مهندسان عمران و ساختمان و معماری مصالح نوینی ابداع شد که جامه عمل را بر تمامی شواهد پوشاند و ثابت کرد که برای مثال تری دی پانل یکی از آنها بود. تری دی پنل دارای خصوصیت های زیادی میباشد که قصد دارم تا تک تک آنها را نام ببریم.

تری دی پنل
1-کاهش فشار و وزن بر روی اسکلت ساختمان
2-حمل آسان زیرا ابعاد آن به گونه ای طراحی شده است تا به راحتی آنرا با هر وسیله ای و به هر مکانی حمل کنید
3-یک لایه عایق ( با نصب تری دی پانل دیگر نیازی نیست تا اقدام به تهیه و خرید و نصب عایق های صوتی و برودتی کنید زیرا تری دی پنل به صورت خودکار این خاصیت را داراست.)
4-مقاوم و مستحکم در برابر لرزش های ناشی از زمین لرزه ( تشعشات زلزله,ضربات شدید)
5-استفاده از حداقل نیروی انسانی در مرحله اجرا و نصب
6-صرفه جویی در زمان و هزینه ها چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم
7-یکپارچگی و همواری تری دی پانل.
قیمت تری دی پانل
برای خرید تری دی پانل کافیست یک جستجوی کوچک در اینترنت داشته باشید,شاهد فروشندگان بسیاری هستید که در این حوزه فعالیت دارند اما کمتر کسی را میتوان یافت که تبحر خاصی را در این حیطه شغلی داشته باشد و اغلب آنها به دنبال سودجویی میباشند.قیمت تری دی پانل نیز باید بسیار رقابتی باشد تا موجب جذب مشتری شود فروشندگان و تولید کنندگان بسیاری هستند که اقدام به فروش و ارائه قیمت تری دی پانل میکنند و سعی میکنند که با ارائه قیمت پائین تر مشتریان را به سمت خود جذب کنند. اما کاهش قیمت تری دی پانل تا حد بالا موجب میشود تا به صورت خودکار از کیفیت آن هم بکاهد به عبارت دیگر برخی از مجموعه ها قیمت را فدای کیفیت میکنند و پس از فروش تری دی پانل و نصب و اجرا آن توسط مشتری در گذر زمان محصول دچار فرسایش میشود و به طور کامل مقاومت خود را از دست میدهد و کارآیی قبلی خود را ندارد.
فروش تری دی پانل
بهترین گزینه برای خرید تری دی پانل اعتماد به تولیدکنندگان و واردکنندگان برتر تری دی پنل میباشد برای دسترسی به این شرکت ها میتوانید از طریق بانک های اطلاعاتی مشاغل ساختمانی و کارخانه جات افراد خبره و طراحان و سازندگان برتر و باسابقه تری دی پانل را بیابید و با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید.یکی از این مجموعه های برتر و در حوزه فروش تری دی پانل شرکت مهندس سپهری میباشد که با سالها تجربه این امکان را برای مشتریان و خریداران فراهم کرده است تا به راحتی و بدون هیچ شک و تردیدی خرید کنند.
برای اطلاعات بیشتر کلبک کنبد

9

Dienstag, 15. August 2017, 09:42

Von franazi88

دانلود آهنگ جدیدحامد همایون به نام مردم شهرDownload New Song By Hamed Homayoun Called Mardome Shahrکد آهنگ پیشواز اضافه شددانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام مردم شهر
متن آهنگ حامد همایون به نام مردم شهرامشب همه میکده را سیر بنوشیدبا مردم این کوچه و آن کوچه بجوشیددیوانه و عاقل همگی جامه بپوشیددر شادی این کودک و آن پیر زمین گیر و فلان بسته به زنجیر و زن و مرد بکوشید.امشب غم دیروز و پریروزو فلان سال و فلان حال و فلان مال و که بر باد فنا رفت …نخور ای جان برادر به خدا حسرت دیروز عذاب است.مردم شهر به هوشید…؟هرچه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست.روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست.نه یک بارو نه ده بارو نه صدبار به ایمان و تواضع بنویسید خدا هست …خدا هست …کد آهنگ پیشواز مردم شهر حامد همایون : ٣٣١١١٢٦٥
برای دانلود موزیک های متنوع تر کلیک کنید

8

Dienstag, 8. August 2017, 09:08

Von farnazi88

دانلود کتاب دعا و علوم غریبه فتح الغرائب در اسرار علوم غریبه 4 جلدی
تالیف: شیخ امام معین الدین ابو عبد الله محمد معروف به مبارکشاه بلخی
در بیان طالع نامه زنان و مردان
قیمت فایل = 7000 تومان
قیمت کتاب چاپی = 60.000 تومان
دانلود کتاب فتـــــح الغــــرایب در اســــرار علــــوم غـــــریــــبه

در اسرار علوم غریبه
در بیان طالع نامه بیماران
در بیان اسرار هفتاد و دو دیو
در بیان طالع نامه کواکب و ستارگان
در بیان باطل السحر و احضار ارواح و جن
هفت پریان و موکلین و تسخیرات
مشخصات کتاب:

نام کتاب:دانلود کتاب فتح الغرایب در اسرار علوم غریبه
حجم کتاب:۴۲.۵ مگا بایت
نوع فایل: پی دی اف و زیپ شده
مولف:مبارکشاه بلخی
تعداد صفحه:۳۴۴ صفحه
نوع زبان:فارسی و خطی خوانا

برای دانلود کتاب کلیککنید

7

Dienstag, 8. August 2017, 09:06

Von farnazi88

دانلود کتاب دعا و علوم غریبه فتح الغرائب ​​در اسرار علوم غریبه 4 جلدی
قیمت فایل = 7000 تومان
قیمت کتاب چاپی = 60,000 تومان
دانلود کتاب فتح الغرایب در اسرار علوم غریبه
[Img] [url]http://taktafile.ir/wp-content/uploads/2016/12/300-420-fatho-gharayab.jpg[/url] [/ img][/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]در اسرار علوم غریبه[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]در بیان طالع نامه زنان و مردان[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]در بیان طالع نامه بیماران[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]در بیان اسرار هفتاد و دو دیو[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]در بیان طالع نامه کواکب و ستارگان[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]در بیان باطل السحر و احضار ارواح و جن[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]هفت پریان و موکلین و تسخیرات[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]تالیف: شیخ امام معین الدین ابو عبد الله محمد معروف به مبارکشاه بلخی[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]مشخصات کتاب:[/size][/font][/color]

[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]نام کتاب: دانلود کتاب فتح الغرایب در اسرار علوم غریبه[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]حجم کتاب: 42.5 مگا بایت[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]نوع فایل: پی دی اف و زیپ شده[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]مولف: مبارکشاه بلخی[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]تعداد صفحه: 344 صفحه[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]نوع زبان: فارسی و خطی خوانا[/size][/font][/color]
[color=#222222][font='Tahoma'][size=10]برای دانلود این کتاب [url = http: //haroot-maroot.ir/downloads/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8 % AA% D8% A7% D8 D9% A8%% 81%% AA% D8 D8% AD% D8% A7% D9% 84% D8% BA% D8% B1% D8% A7% DB% 8C D8% % A8% A8% A8% A7% A8% A8% A7% A8% A8% A8% A8% A8% A8% A8% url] کنید[/size][/font][/color][/img]

6

Sonntag, 23. Juli 2017, 09:22

Von آکواریوم در اصفهان

در آکواریوم اصفهان
گروه تخصصی سفیر آب آکواریوم در اصفهان اماده همکاری با تمامی همشهریان عزیز می باشند.
قبل از تهیه آکواریوم بهتر است اطلاعاتی در مورد این موضوع داشته باشید تا در نگهداری آکواریوم و ماهی های داخل آن اطلاعات بیشتری داشته باشد.
ماهی در آکواریوم وقتی ماهی برای آکواریوم خود تهیه میکنید باید موارد زیر را در نظر داشته باشید در صورت که روشنایی آکواریوم زیاد می باشد آن را خاموش کنید به این علت که ماهی به روشنای زیاد واکنش نشان داده و موجب مرگ ماهی میشود .
آب قبلی ماهی با آب آکواریم باید در یک درجه دما باشد برای این کار پلاستیک آب ماهی را داخل آب آکواریوم قرار دهید .
آب به آب کردن آب ماهی داخل پلاستیک هیچ گاه ماهی را پرتاب یا با دست جابه جا نکنید بهترین حالت این است که پلاستیک ماهی را باز کنید تا خود وارد آب آکواریوم شود .
آکواریوم چگونه باشد? به هیچ عنوان پمپ و بخاری داخل آب را مثلا شبها خاموش نکنید که هم باعث کاهش اکسیژن و دما میشود و احتمال اینکه ماهی های شما دچار اسیب بشوند زیاد می باشد. آب داخل آکواریوم را هر 15 روز یک بار با مواد مشخص شده ضد عفونی کنید.
هر 30 روز یک بار کامل آب آکواریوم را باید تعویض کنید.

5

Donnerstag, 29. Juni 2017, 18:46

Von گوشی موبایل آیفون 6 پلاس (iPhone 6 Plus)

گوشی موبایل آیفون 6 پلاس (iPhone 6 Plus)
مشخصات کلی گوشی موبایل

• شرکت تولید کننده: Apple
  • تاریخ عرضه به بازار: سپتامبر 2014
  • سایز صفحه نمایش: 5.5 اینچ
  • میزان رم: 1 گیگابایت
  • رزولوشن دوربین اصلی: 8 مگاپیکسل
  • پردازنده: Dual-core 1.4 GHz Cyclone

[align=justify]گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus[/align]
شرکت اپل در تاریخ 2014, سپتامبر محصول جدید خود را با نام iPhone 6 Plus Apple به بازار علاقه مندان به دستگاه های دیجیتال معرفی نمود.
این گوشی موبایل بطور کلی از مشخصات زیر برخوردار است:
سیستم عامل : iOS 8
چیپست بکار رفته در دستگاه: Apple A8
مشخصات باتری : Removable Li-Po 2915 mAh
عمر باتری در حالت استندبای : (2G) / تا 384 ساعت
حافظه داخلی : 16/64/128 گیگابایت
کیفیت نمایشگر : LED-backlit IPS LCD, صفحه نمایش لمسی خازنی, با 16 میلیون رنگ
نوع سیم کارت : نانو سیم کارت
وضوح صفحه نمایش :
کیفیت دوربین سلفی یا روبرو : 1.2 مگاپیکسل
گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus
*تمامی محصولات عرضه شده در موبوتل بصورت اصلی بوده و حسب مورد مدارک آن به خریدار محترم تقدیم خواهد شد.
*میتوانید از کلید جستجو در بالای تمامی صفحات سایت برای یافتن محصولات بیشتر استفاده نمائید.

4

Donnerstag, 29. Juni 2017, 09:00

Von ایده کسب و کار

ایده کسب و کار
ایده کسب و کار برای بسیاری یک قفل ذهنی است.در اکثر مشاوره هایی که دارم،سوال مشترک این است.
من از کجا باید شروع کنم؟
در مقاله های قبلی به موارد زیر پرداختیم:

Zitat

Zitat

Zitat

از شما تشکر می کنم که این مراحل را به دقت مطالعه نمودید.
دلیل این بود که وقتی شما کاری را به ترتیب اهمیت و اولویت مطالعه می کنید، بازدهی بیشتری دریافت می کنید.
در ادامه پس از این مراحل به بررسی ایده هایی برای شروع کسب و کار می پردازیم.
موضوع این است که این ایده ها به صورت پیشنهادی است و شما باید کاملا با شرایط خود این موارد را بسنجید،‌اندازه گیری کنید و انجام دهید.
ایده کسب و کار
در بسیاری از موارد موضوع این است که نداشتن ایده تنها یک مانع در راه اندازی کسب و کار است.
با توجه به نتیجه گیری از افرادی که با آنها مشاوره داشته ام، موضوع اصلی شروع نکردن کسب و کار ایده نداشتن است.
موضوع های دیگری هم در این زمینه دخیل است که در مقاله هایی که در بالا به آنها اشاره کردم به آنها پرداخته شده است.
اما به هر حال سعی کردم که در این مورد یک سری ایده هم بیان کنیم تا به شما دوستان نیز در این زمینه سر رشته هایی را می دهد.
یک بررسی بسیار کوچک برای بررسی ایده کسب و کار
برای تبدیل یک ایده به کسب و کار بهتر است تا سوالات زیر را از خود بپرسید:
  • پتانسیل کسب و کار(کم،زیاد) البته این کار به صورت حدسی و یا پرسیدن از اطرافیان نیست.در این مورد بهتر است حتما تحقیقات بازاریابی را انجام داد.برای مطالعه در مورد تحقیقات می توانید کتاب دایناسورها هم منقرض شدند را مطالعه کنید.
  • ریسک این کسب و کار
  • موارد الزامی برای راه اندازی کسب و کار
  • مزایا
  • معایب
  • تعداد مشتری های مورد نیاز برای موفقیت در این ایده
  • شرکتهایی که می توان با آنها کار کرد.
  • برنامه های پیشنهادی برای انجام کار
انواع ایده کسب و کار
ایده های زیر به صورت موضوعی و نه به صورت تحلیلی و کامل، عنوان شده اند.
برخی از آنها عبارتند از:
تهیه ملزومات مدارس
آیا تا به حال به فراهم کردن ملزومات مدارس فکر کرده ایم.و به صورت دغدغه به آن نگاه کرده ایم.مدارس روزانه به موارد بسیار زیادی نیازمند هستند که با ایجاد برخی خلاقیت ها می توان نوع ارائه کرد.
شاید یکی از این موارد بحث کاغذ است.کاغذ اغلب به صورت بسته های رول وارد کشور می گردد.و با داشتن یک خط برش می توان این رول ها را برش داد و در سایزهای آ۴ و سایر موارد به مدارس و سایر ادارات ارائه کرد.
البته در این مورد باید مسائل بسیار زیادی را مد نظر داشت و باری به هر صورت نمی توان اقدام کرد.
http://salimiaan.com/?attachment_id=11210http://salimiaan.com/?attachment_id=11210
تولید محتوا
یکی از کسب و کارهایی که می توان در حال حاضر استفاده کرد٫ تولید محتوا است.
تولید محتوا بخش بسیار مهمی از شروع کسب و کارهای امروزی است.البته این تولید محتوا٫ روش های متفاوتی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.
برای تولید محتوا نیاز است تا مهارت های لازم در این زمینه را حتما یاد بگیریم.
http://salimiaan.com/?attachment_id=11211http://salimiaan.com/?attachment_id=11211
همکاری با کسب و کارهای اینترنتی
یکی از مواردی که می توان استفاده کرد٫ همکاری با سایر کسب و کارها است.برای این کار نیاز است تا شناخت بسیار زیادی از آن کسب و کار داشته باشیم.و همچنین به این فکر کنیم که اگر این کسب و کار بتواند امکانات جدید اضافه کند٫ می تواند مزیت رقابتی بیشتری داشته باشد.
در این زمینه نیاز است تا به مهارتهای نوع ارائه و همچنین بررسی کسب و کارها بپردازیم.
اینها برخی از ایده های کسب و کار بودند که به آنها اشاره شد.

3

Montag, 5. Juni 2017, 10:54

Von offboy

link 7 کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید

1

Freitag, 3. Juni 2016, 04:18

Von clibin009

http://www.oakleyvault.us.com/
http://www.oakley--sunglasses.com.co/
http://www.oakleysunglassesoutlet.us.org/
http://www.oakleysunglasses1.us.com/
http://www.oakleysunglasses.com.co/
http://www.raybans.name/
http://www.ray-ban-sunglass.us.com/
http://www.rayban--sunglasses.org/
http://www.polo-ralph-lauren.us.com/