Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • pae130

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • Rozmawiam z pozostalymi facetami, i kontrola, ktora mam, sprawia, ze ​​odczuwam sie duza.
    To straszny czas na dzialanie milosci twojego zycia.
    Pojawia sie znikad z wlasnego ksztaltu zas stanowi nowy. Moge odrzucic nietoperz, iz istnieje samotny w swoim sposobu. A moje dotychczasowe badanie w historiach powstrzymuje mnie przed przywiazaniem. Robi rzeczy czyli.
    On idzie pusty, zeby mnie zobaczyc. Pracuje 15 godzinne zmiany i zatrzymuje sie po moim domu po pracy. Walczy z grupa, aby zyc ze mna. Caly okres mnie wzywa, pisze do mnie. Sprawia, ze ​​smieje sie jak nikt inny. Nawet po kazdych dokumentach nie chce uwierzyc, iz to regula. Bezustannie gram, ale zaczynam miec cos, czego od stara nie odczuwalem. Wina.
    Kilka dni po tym, niczym go odkryl, i on mnie pyta: Eres mia? Mowie tak jezykiem, jednakze nie sercem. Dalej nie co kilka. Spotykam sie z nowym facetem tydzien po tym, kiedy byl sposrod nim. Istnieje na fali. Osiagam przewage nad soba, myslac, ze jestem tym pelnym, a wtedy jakis powod, dla ktorego wyciagnalem kilku facetow, nawet bez mrugniecia okiem. Drugi facet, z ktorym sie spotykam, naprawde podejmuje sie zakochiwac. Tylko kiedys jest rzeczywiscie jedno jak dwa poprzednie. Telefonuje do mnie, gdy chce i tworzy do mnie, gdy potrzebuje.
    (zrodlo z tego miejsca)

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    16. Juni 1993 (30)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Essen

  • Verein

    Hamburg

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 22 Sekunden

Bookmark and Share