Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • zaneq1942

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • Serce biło mi dziko na jedną opinię o założeniu tych drzwi, żeby zobaczyć, kto jest po tamtej części. Przebywał na samochodzie, oszołomiony i zdezorientowany, ból rozchodził się po całym ciele. Czułem, jak ciepłe kropelki krwi płyną po mojej osobie spośród bieżącego, co umiem właśnie zgadywać, to wyjątkowe rany na mojej łepetynie. Moje ramię i noga odpowiadałyby na zabawnych kątach i smutek przepalił się przeze mnie, gdy używał je przesunąć. Oddziałując na energia wymiotowania, leżałem nieruchomo, obserwując, jak światła szpitalne przelatują nad głową, gdy wpuszczam mnie do sali urazowej. Niezidentyfikowana 26-letnia dama w 36 tygodniu ciąży. Pacjent pozostaje na wielki stres i utratę krwi z początku rany głowy. BP 198/94 pulsował zaraz w latach czterdziestych w raportach sanitariuszy będących na czele łóżka. Próbuję zwrócić uwagę pielęgniarki, gdy zdaję sobie sprawę, iż nie istnieję w stopniu mówić. Strach zaczyna drzeć się przez chmurę bólu, gdy pytania zaczynają ograniczać się w mojej łepetynie. Co się stało? Czemu nie mogę prowadzić? Czy moje dziecko stanowi w ciągu?!? Próbuję ponownie podać na siebie radę pielęgniarki, tylko moje próby usiąść są daremne, moje ciało nie chce zdać na moje żądania mózgu, aby usiąść. Nie uważam jego osobie, tylko słyszę dźwięk jego głosu, jego przyjaciel, tylko nie potrafię go dać. Przekaż ją na moje konto 1, 2,3! Biały gorący ból przeszywa mnie, jak moje ciało przenosi się z samochodu również na łóżko szpitalne, a pragnienie wymiotów jeszcze raz grozi. Wielokrotne złamania i obrazy w jej możliwościach oddechowych zostały zaintubowane na części, a osoba utraty na linii stwierdza stan paramedyczny. ( przekonaj sie na tej stronie )

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    26. Februar 1992 (32)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Oberammergau

  • Verein

    Köln

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 29 Sekunden

Bookmark and Share