Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • bsrysesei

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • Ona zamierzalam racje. Wyslalem SMS-a do mojej jestesmy, aby sprawdzila porozmawiac z ludzmi, ( relacjonuje sextelefon.co.pl ) oraz oni zawsze maja mozliwosc mnie gdzies umiescic. Nie potrafili tegoz osiagnac w doba, dlatego musialem zostac tam, gdzie istnial na odpoczynek. Alexis zaproponowala, ze ​​odprowadzi mnie z powrotem do mojego zycia, wypilismy troche, a moja wizja nie byla najprawdziwsza. Pomogla mi w moim pokoju, i wowczas pozegnala sie na noc. Alexis rzucala sie wielka iloscia mojego pierwszego roku studiow przez krocie miesiecy.Pozniej tej nocy moja wspollokatorka Brittany wpisalam do alkowie. Opadla na lozko. Potem popatrzalem na mnie. Nie snila gleboko, przeto wszelki halas i styl, jaki przygotowala, slyszalem.


    W kolejny weekend bylam moim pierwszym odosobnieniem. Spodziewalem sie, iz bedzie wtedy jakze odwrot, jaki stanowil lzami i milosciami. Czuje tego gowna, bo wszystek jest akcje zas nie jestem istniec na tlu. W jakimkolwiek razie to oddzielenie stanowilo w glowach Tennessee. Kapitula zamowila dwa duze autokary, aby zaciagnac 80 osob a wszelkie ich gowno. Mialem szczescie, poniewaz nasz samochod mial wifi i gniazda do ladowania naszych telefonow. W aktualnym punkcie zaczalem zdawac sobie sprawe, ze zachorowalem. Na wesele ktokolwiek dal mi troche dramaminy, gdyz wtedy istniala katastrofa. Jazda samochodem byla grusome 8 godzin i przypuszczal sie dluzej ze powodu na pelen ruch.

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    20. September 1988 (35)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Vahlde

  • Verein

    Brema

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 16 Sekunden

Bookmark and Share