Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • kiermokiferesas

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • Prawdziwa rola nauczyciela istnieje to, że z nauczycielem. To była rola Philipa, jak nauczał ewangelii Etiopczyk eunuch. Zaczął od analizowania eunucha, "Czy rozumiesz, co czytasz? " (Dz 8: 30). Eunuch nie poznać tekst i wiedział, iż trudności rozumienia Pisma. Mąż odpowiedział na Filipa Gdy uczyć Biblii Rozdział czterech 24
    Strona 25
    obsługa spotkań integracyjnych
    Eksperymentowanie z pytaniem o jego własny. "Jak mogę, chyba że ktoś mnie prowadzi? " (Dz 8: 31). mnie unuch używany podręcznik pismo święte jako synonim dla nauczyciela. Pytał: "Jak mogę zrozumieć Biblię chyba ktoś mi uczyć. " Nauczyciele ludzkiej współpracować z Boskiego Nauczyciela do zmiany życia. Jezus z nazaretu powiedział do swoich podopiecznym: "Ale Helper, Duch Uświęcony, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy w nazwa moje. On was razem nauczy, i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem "(J 14, 26). Duch Święty jest Boskim Nauczycielem, ale On widnieje również przewodnik. Później owego samego wieczoru Jezus dodał: "Jednak, gdy On, Gorliwość Prawdy, przyszedł, On poprowadzi można do całej zasady "(J 16, 13). Odwaga Święty jest prawdziwym przewodnikiem w naszej klasie szkółki niedzielnej lub Biblii grupie badanej. Our Nauka jest w najwyższym stopniu efektywna, ponieważ współpracujemy z Ducha Świętego w szykowaniu co chce nauczył w czasie każdej sesji. MODLITWA Panie, Poddaję się Tobie, aby można było dowiedzieć się, Twe Słowo i wzrastać w łasce. Nauczać mnie całość, co musisz wiedzieć. Odtąd napełnij mnie Duchem Świętym i uczyć innych, przeze mnie. Amen. NARZĘDZIA DO studium Biblii i ustnego Nie próbował wymienić wszelkie narzędzia badania Biblii do kupienia, ale te, które były najbardziej pomocne w mojej pracy. Adnotacja jest osobista, mam skomentował gdzie instrument
    spotkania formowe warszawa pomógł mi. LaHaye, Tim, Jak studiować Biblię dla siebie. Eugene, Oregon: Harvest House, 1976. Praktyczne listy z dobrej pracy owocuje i wykresy. Jest owe jeden polecam pierwszy dziewiczy wierny. McQuilkin, Robertson, odczytanie i stosowanie Biblii. Chicago: Moody Press, 1983. Dr McQuilkin był moim nauczycielem teologii w Columbia Bible College, gdzie doceniam jego miłość i zaangażowanie w Słowie Bożym. Ta pozycja bibliograficzna ma więcej na temat interpretacji Biblii, niż studiuje go. Jak uczyć Biblii Rozbiór 4 25
    Strona 26
    Pierson Arthur T., znając Pism. Londyn: James Nisbet i Co., 1910. Moja osoba nauczyłem się"Hermeneutyka serce" spośród tej książki. Daje przepełnienie w czasie życia studiowanie Słowo, w tym zasady, że lecz wciąż wiedzę ucznia docenią natomiast rozumiesz. Różowy, Artur, Glosa Pisma. Grand Rapids: Baker Book House, 1972. Dr Różowy użytkownikapisemne kazania mieszczą jednymi z najlepszych w wykładni i stosowaniu Biblię. Był jednym z moich niezawodnych narzędzi pomoc w przygotowaniu lekcji. Nie istnieje to książka o studium Biblii, ale interpretacja. Ramm, Bernard, Interpretacja protestancka biblijne. Boston: Waszyngton Wilde Company, 1950. Kochami zaufanie owe najwcześniejszy druk książki Ramm ze względu na jej gigantyczną wierność nieomylność Pisma Świętego. Używałem go przez lata jako tekst w hermeneutyki. Podbicia kontrolne kwestie interpretacji i osłabia książkę naprawdę, że już nie szaleć go. Smith Wilbur M. zyskiem Studium Biblijne. Grand Rapids: Baker Book House, 1963 (pierwszaukazał się w 1939 roku). Dr Smith nauczał ze mną w Trinity Ewangelickiego Divinity School, Deerfield, IL, gdzie jego miłość i ciepły stosowanie Pisma przyciąga dużych sal. Ta książka dzieli osiem podstawowych technik badania Biblii i sposoby ich wdrożenia. Thomas, Griffeth, Metody studiowania Biblii. Chicago: Moody Press, 1926. Większość książki dajewyniki badania Biblii. Podsumowanie tematów biblijnych dla przeciętnego kupującego i jak studiować Biblię, aby dojść do tych doktryn. Traina, Robert I. Metodyczny studium Biblii. Fabrycznie nowy Jork: Ganis & Harris, 1952. Jest tofundamentalna publikacja dla wszystkich metod roboty w tym tomie. Autor nie ma zastosowania Biblia metoda z różnych dziedzin, podczas gdy ten tom robi, aliści uczy, jak obserwować Pisma, interpretować i stosować ją do życia. Był owe fundamentalne książki Kiedyś w Dallas Seminarium Duchowne. Bawarski, Oletta, The Joy of Discovery. Minneapolis: Biblia Reklama Press, 1956. Jest to jeden zkilka książek, które więzi studium biblijne spośród Biblii nauczania. Doskonała na badania indukcyjnego. Jak kształcić Biblii Rozdział 4 26

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    6. März 1993 (31)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Udersleben

  • Verein

    Köln

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 20 Sekunden

Bookmark and Share