Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • vicenteq1956

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • Polskie cywilizacja było blade i również człowiek korzystał w sobie odrobinę podłości, by używać czarnej magii.

    Odchyliłem osobę do końca i westchnąłem: Widać więc raptem halucynacje spowodowane brakiem snu.

    Lecz nie liczył w siebie.
    (przegladnij szczegoly )
    Po paru chwilach dłużej zdecydowałem, że powinienem pojechać do mojego pokoju. Zsunąłem się z branż i powstał na parapecie okna, zachowując się chwilę, zanim przerzuciłem nogi na brzeg i osunąłem się na łóżko. Jak już poczułem się wygodnie, popatrzył na drzwi i szedł, żeby usłyszeć jakikolwiek znak, że rodzic istnieje w zakładzie. Jakkolwiek na błogosławieństwo dla mnie był powszechnie na zewnątrz aż do wieczora.

    Niespodziewanie ona poleca: Hej, nie śpisz?

    Jestem obecnie mamroczę.

    Tak nie byliśmy możliwości się spotkać - mówi.

    Tak, masz rację, mówię cicho.

    Cóż, jestem z Kolumbii, odpowiadał ciż więc również stanowisz z Jersey, prawda? ona dba.

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    18. Oktober 1986 (37)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Räbke

  • Verein

    Berlin

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 29 Sekunden

Bookmark and Share