Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • watacukrowawynajem

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • równocześnie.
    Strona 83
    83 Dodatkowo polecam moje ostateczne egzaminowania, Presuppositional Konfrontacje iApologetyki w rozmowie.
    Strona 84
    84 28. Moron przez inne nazwy PRZEDSTAWIENIE SIĘ Osobistość niedawno napisał do nam i zapytał o prawdziwym języku, że czasami użyć gdy odnosi się do nie-chrześcijan. Szczególnie, że kwestionuje prawidłowości adresowania niewierzący z inwektyw biblijnych. Chociaż już wata szklana
    przesunięta ten temat w parę miejsc w moich pism, pomyślałem, że dobrze egzystowałoby, aby podzielić się moją odpowiedź na ten pytający z moich czytelników. Bo moim celem jest pomagier zrozumienia i nie aż do utrzymania pytanie i odpowiedzi w ich oryginalnej formie, mam edytowane pytanie a rozszerzony odpowiedzi. 46 Pytanie służy do zapewnienia stosunki, z którym odpowiedź prawdopodobnie wchodzić w interakcje. A ponieważ kwestia i oddźwięk nie są już w ich pierwotnej postaci, należy pamiętać, że "ty" w część odpowiedzi nie odnosi się oryginalnego pytającego. PYTANIE Czytałem kilka swoich prac tudzież muszę powiedzieć, że przenigdy tak naprawdę uważane apologetyki i umysł Chrystusa w ten sposób - że "mądrość" niewierzących widnieje zupełnie kretyński i głupiec, i całkowicie irracjonalna. Do głębi zgadzam się z każdego wnioski. Jednakże, jest to najlepsza rzecz, aby ogłosić im to, ze słowami takimi jak "kretyn", "intelektualnej kał ", i tak dalej? Chcę zrozumieć, w jaki sposób interpretować jednym Piotra 3: 15 oraz Kolosan 4: 5-6 w świetle sposób dyskutować niewierzących. ODPOWIADAĆ Po pierwsze, należy wziąć pod lupę, czy opisy są biblijne. Można powiedzieć, że Ciebie już zgadzają się ze mną na ten materia, więc nie musisz trwonić czasu ustanowienia go w tym miejscu, chociaż będę jeszcze dać maszyny do waty cukrowej
    trochę uwagę na kilka konkretnych słów poniżej. Wtedy twoje pytanie staje się, czy powinniśmy powiedzieć niewiernych, co mówi Biblia o nich. Ale bardziej odpowiednie jest pytanie, czy posiadamy jakiekolwiek biblijne uzasadnienie stwierdzić, że musimy ukryć konkretne prawdy z niewiernymi. Moje stanowisko jestże zamiast ukrywania jakichkolwiek prawd biblijnych z niewierzącymi, powinniśmy dokładnie ujawnić, wykładać, a stosuje się do nich wszystkich, iż Pismo Święte uczy. 46 Chociaż, odpowiedź nie stanowią całkowitej ekspozycji biblijne na tenże temat. Aby uzyskać więcej informacje, patrz Vincent Cheung, teologii systematycznej, ostateczne przeglądania, Presuppositional Konfrontacje, Apologetyka w rozmowie, Komentarz do Efezjan, kretyni i "zawodowych"; Douglas Wilson, ząbkowanej krawędzi: Krótka Defense of Biblical Satyry i trynitarnej Skylarking (CanonPress, 2003); Robert A. Morey, "I Bóg wyśmiewali Them" (audio); i James E. Adams, wojna Psalmy Książę Pokoju: Lekcje z imprecatory Psalmów (Presbyterian i Reformowanego PublishingCompany, 1991).
    Strona 85
    85 Zastanów się, proroków, apostołów i samego Chrystusa. Mieszczą

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    10. April 1983 (41)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Zahrensdorf

  • Verein

    Essen

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 44 Sekunden

Bookmark and Share