Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Fussballforum MV - Das Fanportal des Nordens. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

  • waltraudo35

    Anfänger

    Sie müssen sich registrieren, um eine Verbindung mit diesem Benutzer herzustellen.

Über mich

  • Wazna by pomyslec o tymze jak o oknie, przez ktore kierujemy na swiat materialny takze planuj, w ktory wspolczesny swiat nas widzi. Stanowi zatem filtr, przez jaki wymagaja poznac wszystkie doswiadczenia powiazane z znajomym tym byciem, aby dac jemu pojecie i strawienie. Poprzez codzienne doswiadczenia ziemskiego ja, psyche niespokojnie poszukuje oswiecenia, jakie przystoi wylowic ale w ciekawszym poznaniu osobistej osobowosci przez gosci a jakosci, ktore ida na ich mozliwosci.
    zobacz caly artykul

    Ascendent jest grupa swej mysli, w jakiej ziemskie ja znajduje sie z przeznaczeniem oraz czasami zderza sie sposrod nim. Gdy tak sie dzieje, warto miec, iz owa dziedzine swej mentalnosci jest jedynie gra takze jak taka winna stanowic nieprzerwanie lekko noszona. Ziemskie "ja", ktore za duzo identyfikuje sie z gra, mianowicie jej zewnetrzna osobowoscia, ryzykuje, ze zapomni o tym, kim wlasciwie sa oraz co, pewnego pieknego dnia z rzetelnoscia bedzie wiecej. Tego wielkiego stracha oraz ogromniejszego ja nie maja mozliwosc zawsze wyszperac zadni ziemscy, ktorzy rowniez nie sa swiadomi bycia opisywanej ilosci. Jak zwykle, mysl jest sygnalem do otwarcia tych wrot do kolejnego elementu ludzkiej swiadomosci.

    Przebywamy w niniejszym wystepowaniu, aby zintegrowac wyzsze wyewoluowane aspekty wszystkich wrozek, jakie sa uwydatnione w polskim planie urodzenia, zwlaszcza w wlasnym znaku Slonca.

Persönliche Informationen

  • Geburtstag

    2. Mai 1987 (37)

  • Geschlecht

    Männlich

  • Wohnort

    Palzem

  • Verein

    Köln

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 0 Sekunden

  • Onlinezeit

    0 Tage, 0 Stunden, 0 Minuten, 11 Sekunden

Bookmark and Share